Kahve Dünyası Franchise Almak ve Kar Marjı

Kendi işini kurmak isteyenlerin ilk olarak düşündükleri işler arasında franchise almak gelir. Franchise kısaca bir firmanın isim hakkı bedelini ödeyerek markasının satışını yapmaktır. Kahve dünyası franchise almak nasıldır? Nereye başvuru yapılır? Bu yazımızda bunları öğrenebilirsiniz.
Kahve dünyası franchise almak ve kar marjı işi için Kahve dünyası ilk olarak şubesini İstanbul’da açmıştır. Kahve trendi bilindiği üzere tüm dünyada bilinen birkaç tanınmış firma vardır. Kahve dünyası bunlardan yola çıkarak Türk kahvesinin adını dünyaya duyurmak amacı ile kurulan bir Türk firmasıdır. Kahve dünyası şu anda yurt dışında İngiltere, Romanya, Kuveyt, Suudi Arabistan gibi ülkelerde açılan 200 ve üzeri mağazaları ile hizmet vermektedir.

Kahve Dünyası İşinde Hangi Ürünler Satılır?

Kahve dünyası Türk kahvesini dünyaya tanıtmak amacı ile kurulsa da pek çok ürün çeşidinin satışını da yapmaktadır. Kahve dünyası işinde hangi ürünler satılır? Metak edenler için kısaca belirtmek istedik.
Kahve dünyası işinde hangi ürünler satılır? Bu işte kahve ürünlerinin yanı sıra kutu çikolatalar, atıştırmalık çikolatalar gibi çikolata çeşitleri, salep, dondurma, pasta çeşitleri, unlu mamuller ve aksesuarlarda satılmaktadır. Kahve dünyası franchise almak ve kar marjı işinin en önemli unsurları Kahve dünyası kahve çeşitleri arasında ilk sırada Türk kahvesi, filtre kahve, yöresel kahveler ve ekspresso gibi pek çok kahve çeşidi satışı yapabilirsiniz.

Kahve Dünyası Franchise ve Bayilik Maliyeti Nedir?

Kahve dünyası ile çalışmak isteyenleri en fazla merak ettiği konu Kahve dünyası franchise ve bayilik maliyeti nedir? Konusudur. Bu konu hakkında bilmediklerinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Kahve dünyası işinde franchise ve bayilik maliyeti nedir? Bu konuda kahve dünyası aslında franchise sistemi yerine bayilik vermeyi daha uygun bulmaktadır. Çünkü kahve dünyası kalite standartlarını bozmak istememektedir. Kahve dünyası bayilik vermek için öncelikle belirli bir sermayeniz olmasını istemektedir.
Kahve dünyası bayilik bedeli olarak 300 bin TL civarı bir bedel talep etmektedir. Tüm bunların yanında aynı zamanda; bayının açılacağı şehir, bulunduğu konum, mağazanın büyüklüğü ve hangi ürünlerin satılmak istenmesi gibi şartlarında belirlenmesini istemektedir. Kahve dünyası franchise almak ve kar marjı işi için bunların dışında kahve dünyasının eğitimlerine katılmak ve marka bilincinin oluşturması, uyum sağlamakta bu şartlar içerisinde yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir