Maxi Etek Nedir

Kadınlar günlük yaşamında şık ve bakımlı bir görünüşe sahip olmak ister. Bunun için tercih edilen elbise modellerinden birisi maxi etek olmuştur. Birçok elbise ile kombin yapabileceğiniz ve uyum sağlayan maxi etek, en beğenilen etek modellerinden birisidir. Dikkat çeken ve şık bir gömlek altına giyebileceğiniz maxi etek farklı ve göz alıcı bir görünüşe sahip olmasını sağlar.

maxi etek
maxi etek

Maxi etek, kot ceketler ve deri ceketler altında muhteşem uyum sağlamaktadır. Maxi etek, ceket ve yazlık gömlek ile uyumlu bir görüntü sağlamak için yaz ve kış aylarında giyilebilen elbise modelidir. Maxi etek, bayanların basen kısımlarını daha geniş bir şekilde gösterir. Erkekliğe hareketlilik kazandırmak için kemer takabilirsiniz.

Maxi Etek Kombini Nasıl Oluşturulmalıdır

Kilosu bulunan kadın tercih edecekleri maxi etekte, kemer takmaması lazım. Etek model olarak genelde uzun boylu kadınların tercih etmesi gereken ve üzerinde daha şık duran elbise modelleridir. Kısa boylu kadınlar elbise tercihinde kombin oluşturması ise biraz daha zordur.

maksi etek
maksi etek

Kısa boylu kadınlar elbiselerin altında topuklu ayakkabı giymeleri uyumsuzluğu biraz daha ortadan kaldırabilir. Birçok kadın isteği ve zevkine göre kullanabileceği maxi etek, yaz mevsiminde yazlık gömlek  ya da bluzlar ile giyilebilir. Kışın ise salaş tabir edilen kazaklarla kombin oluşturabilir. Salaş kazak üzerine hırka seçilebilir. Tercih edeceğiniz maxi etek altına babet ayakkabı veya sandalet ayakkabı giyebilirsiniz. Ayakkabıların rengi ise etek rengine göre uygun olmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir