Paslanmaz Lama Fiyatları

Paslanmaz lama, çelik malzemelerin kullanımı kadar uygulama alanı genişliği ile de müşterilerin tercih sebebi olmaya devam eden ekonomik bir ürün olma özelliğini taşıyor. Hem inşaat sektörü hem de lojistik ve otomotiv sektöründe en çok kullanılan ürünler arasında yerini almaya devam ediyor. Oksitlenme oluşmaması ve paslanmaz ürün özelliği ile lama, estetik açıdan da tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Yüksek basınç uygulandığında dayanıklılık özelliği ile bilinen lamalar, ısı kaldırma özelliği ve direnç özelliğini koruyan ürünler olarak tercih sebebi. Üretiminde kullanılan materyalin kalitesi de ürünün imal edilme aşamasında en iyi performansı gösteren, uzman ekipler tarafından tasarlanmaya devam ediliyor. Paslanmaz lamaların en büyük özelliği de korozyona dirençli olmasıdır. Paslanmaz lama fiyatları ise ölçülerine göre farklılık gösteriyor.

Lama Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lamalar kalite ve boy seçenekleri ile aşağıdaki gibidir,

  • 304 kalite, paslanmayan çelik ürün, 20mm -150mm olarak değişim göstermektedir,
  • 304L kalite, paslanmaz özellikte çelik ürün, 20mm-150mm olarak üretilmektedir,
  • 316L kalite, ürün ebat seçenekleri ise, 20mm-150mm’dir
  • 639 kalitede olan ürün ise, 50mm-200mm olarak diğerlerinden daha büyük ebat seçenekleriyle üretilmeye devam ediliyor.

Dikdörtgen şekilde olan, paslanmaz lama fiyatları ise, kalitesine göre değişim gösteriyor. 90 açılı üretilen dikdörtgen şekilli olan lama, basınç uygulandığında sağlam olacak bir ürün olmasına ve üretimde kullanılan materyal ile kalite sertifikalı ürünler olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

Lama Tercih Eden Sektörler Hangileri?

Haddeleme işlemi ile üretilen, ısı ve basınç dayanıklılığı ile en çok tercih sebebi olan lama, savunma sanayi, petro kimya, gıda endüstrisi, imalat sanayi, gemi inşa sanayi ve dekorasyon içinde oldukça rağbet gören ürünlerin çeşit skalası da oldukça fazladır. 5mm altı haddeleme yapılması oldukça zor olduğu için 5mm üzerindeki ürünler oldukça ekonomik fiyatlarla alıcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Birçok seçenekleri ile her sektöre göre uyum sağlayan, kullanım genişliği oldukça fazla olan ürün, beklentileri karşılayarak talep görmeye devam ediyor. Merak edilen ürünler hakkında bilgi almak isteyenler için https://www.karacapaslanmaz.com/304-paslanmaz-lama-fiyatlari sayfasından hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir