Abone Sayısı Nasıl Öğrenilir?

Sosyal medyanın büyük bir gelişme katetmesi ve bu gelişmeye gün geçtikçe de devam etmesi herkesçe bilinen bir gerçektir. Çoğu insanın hayatında önemli bir yere sahip olan sosyal medyanın bir kolunu da youtube oluşturmaktadır. Bu mecrada ise ne kadar ilerleme kaydettiğinizi, eğer bu mecraya gelir sahibi olmak için girmişseniz ne kadar bir gelir elde edeceğinizi öğrenmek için öncelikle kendinize kaç abonem var sorusunu sormanız gerekmektedir.

Nasıl abone kazanılır?

Abone kazanmak için yapılabilecek birçok eylem bulunmaktadır. Bunlara kısaca ören verecek olur isek; sahip olduğunuz kanal için reklamcılık yapan ve strateji oluşturan kuruluşlara başvurabilirsiniz. Bu tür hizmetleri insanların kullanımına sunan güvenilir ve kaliteli işler vaat eden bir siteye örnek verecek olursak; youtubetürkye.net hem abone sayınızın artmasına, hem de bu konuda sahip olabileceğiniz türlü sorunlada çözrüm bulmanızı sağlamaya yol açabilir. Bu ve daha pek çok yöntem ile birlikte kaç abonem var sorusunun cevabında verdiğiniz sayıları artırabilmeniz mümkündür.

Abone sayısı ne kazandırır?

Yukarıda da sorduğumuz bir soru, yani kaç abonem var sorusunun cevabı ne tür bir getiri beklediğiniz ile birlikte değişiklik göstermektedir. Bir iş fikri veya bir gelir sağlamak için bu işin içerisindeyseniz abone sayısının gelire büyük bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Tanınmak istiyor, veya bu mecranın diğer avantajlarından faydalanmak istiyor olabilirsiniz, abone sayınızın yüksek olması gelirin yanında daha birçok avantaj da sağlamaktadır.

Abone sayısı nedir?

Abone sayısı paylaştığınız videoların veya kanalınızın sayfasında bulunan bir buton ile sağlanmaktadır. Bir izleyici sizleri kendisine yakın bulduğu için, paylaştığınız içeriklerin kaliteli veya eğlenceli olduğunu düşünüp sizlere katkıda bulunmak, paylaştığınız videolardan daha hızlı haberdar olmak isteyebilir, veyahut kanalınızı daha hızlı bir şekilde bulabilmek için sizlere abone olabilir.Yani abone sayısı diğer sosyal medya mecralarında kullanılan takipçi sayısı ile benzerlik göstermektedir.

Youtubeturkiye.net işleyişi

Youtubetürkiye.net ile birlikte kaç abonem var sorusunun cevabını sorun etmenize gerek kalmamaktadır. Verilen hizmetler sizler için bir reklam stratejisi oluşturmaktan, beğeni ve abone satın almanızı sağlamaya kadar çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca belirttiğimiz sayfa aracılığı ile youtube hakkındaki güncel haberler ve makalelere ulaşmanız mümkündür. Güncel bir şekilde takip ettiğiniz zaman hem aklınıza yeni içerik fikirleri gelebilir, hem de bu işi yapan diğer insanları görerek, onlardan daha iyi yapmanız gereken şeyleri görebilir, veya kendinizin bir eksiğini görerek bu konu üzerinde gelişmeye başlayabilirsiniz.

Yeni bir kanal iseniz, yukarıda bahsedilen hizmetlerden yararlanarak abone sayınızın yükselişini hatırı sayılır bir miktarda arttırabilirsiniz. Böylelikle her ne nedenden olursa olsun, youtube üzerinden ulaşmak istediğiniz yere gelmeniz sizler için hem daha zahmetsiz, hem de daha hızlı bir hal alacaktır.

Abone sayısı nereden görülür?

Abone sayınızı kanalınızın ana sayfasında görebilirsiniz. Fakat oradaki sayılar her zaman son kazandığınız aboneleri göstermez. Eğer daha güncel bir şekilde abone sayınızı takip etmek istiyor iseniz yapmanız gereken youtube studio sitesi aracılığı ile hesabınızı açmaktır. Bu sitenin ana özelliği kanal kontrol panelini içerisinde bulunmasıdır. Bu panel aracılığı hem son yirmi sekiz gün içerisinde sizlere abone olan insanları görebileceğiniz gibi, görüntülenme ve izlenme saati gibi yine geliri önemli ölçüde etkileyen sayıları da görebilmeniz mümkündür.

Sizlere gösterilmeyen aboneler de bulunmaktadır. Bunlar; Aboneliklerini kendi istekleri üzerine gizli olarak ayarlayan, yani bilinmek istenmeyen insanlar olduğu gibi, hesaplarına erişimleri herhangi bir nedenden kısa veya kalıcı süre ile kısıtlanmış kullanıcılar da youtube studio kontrol panelinde sizlere gösterilmemektedir.

Canlı sayaç için https://canli.youtubeturkiye.net/ tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir