Duvarlarda Geometrik Desenlere Yer Açın!

Ev dekorasyonunda da ofis dekorasyonunda da son dönemde trend haline gelen bir detay var: Geometrik desenler! Üçgenler, beşgenler, çokgenler, bazen de sadece kareler… Aklınıza gelebilecek bütün geometrik desenleri duvarlarda görmek mümkün! Yapışkanlı tasarımların yanı sıra, metal olarak tasarlanan dekoratif parçalar da söz konusu. Salonunuzda, yatak odanızda, çalışma odanızda ya da ofisinizin toplantı odasında şıklık kazandıracak bir detaya ihtiyacınız varsa, 2017 dekorasyon trendi olan bu parçaları kaçırmayın!

duvar kağıdı modelleri
duvar kağıdı modelleri

Geometrik desenlere sahip ya da origami temalı şekiller duvarda sanat eseri gibi bir görünüm yarattığı gibi, evin modern bir tarz kazanmasına da olanak sağlıyor. Yani boş ve sıkıcı duvarlar evinizde istediğiniz ortamı yakalamanıza engel oluyorsa, geometrik desenlere yanaşmanızın zamanı geldi demektir.

Ev Dekorasyonunda Geyik Desenleri

Geyik figürleri dekorasyonda sıklıkla kullanılmaya başladı. Modern ve nezih bir görünüm kazandıran bu desenler, duvarlarda da yerini alıyor. Sticker gibi tasarlanan geyik figürlerinin yanı sıra, metal şekilde, geometrik olarak tasarlanan geyik figürleri ev dekorasyonunda etkileyici bir detay haline geldi. Özellikle siyah ve beyaz renklerin ön planda olduğu bu tasarımlarla duvarlarınızda istediğiniz görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz.

duvar tasarımı
duvar tasarımı

Geyik figürü metal dekoratif unsurları alırken kullanılan metale ve boyaya da dikkat etmek gerekiyor. Özellikle duvarda iz bırakamayacak şekilde hazırlanmış olan metal objeleri tercih etmek temizlik aşamasındayken de işinizi kolaylaştıracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir