Jennifer Lopez Diyeti

Geçen yıllarda jennifer lopez iki çocuk sahibi oldu. Her zaman kadınların hamilelikten sonra tüm estetikliğini kaybettiği söylensede Jennifer lopez güzelliğinden hiç bir şeyi eksik etmedi. Üstelik jennifer lopez 40 yaşını doldurmuş bir sanatçıdır. Jennnifer lopezin seksi bir yıldız olduğu nesnel bir gerçektir. Lopezin doğumdan sonra 25 kilo verdiği konuşulmaktadır. Jennifer lopez çocuklarını dünyaya getirdiğinden ve son halinden oldukça memnun olduğunu dile getiriyor.

ayran diyeti
ayran diyeti

Jennifer lopez diyetini amerikadaki bir dergiye verdiği röportajda açıkladı. Lopez diyetini tek cümle ile özeltleti ve “düzenli ve sağlık beslenin günlük sporunuzu ihmal etmeyin sizde güzel olabilirsiniz” şeklinde yanıtladı. Jennifer lopez şşuan yeni bir film çekiminde olmasına rağmen kesinlikle beslenmesinden sporuna kadar taviz vermiyor. Jennifer lopezin bu tutumu kilolu kilosuz her bayan amacı olmalıdır.

Güzel olmak istiyorsanız birazda buna bağlı fedakarlıklar yapacaksınız. Bu fedakarlıklarda size sportik ve güzel bir vücut verecek. Aynı zaman da her zaman genç olabilirsiniz. Her insanın en büyük hayali genç olmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir