Sonbahar Ayakkabı Modası Nelerdir?

Yaz aylarının son günleri yaşarken ülkemizde 2017 Sonbahar ayakkabı modası ile ilgili ürünler görücüye çıkmaya başladı.  Birçok ayakkabı  marka ve modelinin yer aldığı sektörde 2017 sonbahar modasında en göze çarpan ayakkabı modelleri, yüzey kısmı siyah süet, topuk kısmı renkli kumaş kışlık ayakkabılardır. En çok dikkat çeken ayakkabılardan olan yüksek topuklu bu ayakkabıları sonbahar modasına en rağbet görecek ayakkabı modeli olma özelliğini taşıyor.

sonbahar
sonbahar

Günlük yürüyüş ayakkabısı olarak nitelendirilen slip -on ayakkabılar, son derece işlemeli oyuncaklardır. 2017 Sonbahar modasında ayakkabı vitrinlerini süsleyen büzgülü botlar gerek Sonbahar aylarında gerekse de kış aylarında giyilebilecek ayakkabılardır. Bu türde ayakkabı alırken,  kesinlikle bol genişlikli olan modelleri seçmemelidir.

Ayakkabılarda Model Seçenekleri

Yine sonbahar aylarında tercih edeceğiniz ayakkabı türlerinden birisi olan Tekstüre terlikler, yağmurlu ortamlarda çok fazla tercih edilen bir ayakkabı türü olmasa da ev içinde mutlak olarak giyilmelidir. Genç bayanların sonbahar aylarında en çok tercih edecekleri ayakkabı türü üzerinde çiçek desenleri bulunan brokar botlar olmuştur. Perde ve döşeme kumaşlarından olan brokar ayakkabılar estetik duruşu ön plana çıkarıyor.

sonbahar ayakkabıları
sonbahar ayakkabıları

Yine sonbahar ayakkabı modasında olmaz olmazlar arasında bulunan diz üstü botlar yeni yerini farklı renk seçenekleri ile alacak.  Uzun botlar kesinlikle kısa boylu kadınlar giymemesi gereken ürünlerdir. Çorap botlar ve arkadan bağlamalı ayakkabı da 2017 Sonbaharında karşımıza seçkin mağazalarda çıkan ayakkabı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir