Windows 11 Her Bilgisayara Yüklenir Mi? 

Windows 11 özellikleri ve güncellemeleri yayınlandı. Kullanıcıların aklına ilk olarak bu konuda ne tür çalışmalar yapılabileceği geldi. Yazılımın kapasitesi yüksek olduğu için her bilgisayarda kullanılması da mümkün değildir. Sistem gerekliliklerini karşılayan bilgisayarlara ise yüklenmesi mümkün olmaktadır. 

Windows 11 Nasıl İndirilecek?

Mevcut bilgisayarınızdaki Windows 10 sürümünü yükseltmeyle  2022 Windows 11 yükseltmesi yapabilirsiniz. En güvenli yöntem budur. Ancak dilerseniz temiz ve sıfır bir kurulum da yapabilirsiniz. Bunun için programı satın almanız gerekir. 

Windows 11 Nasıl Kurulur?

Peki Windows 11 nasıl yüklenir? İşte bu konuda bazı bilgisayarların yazılımsız gelmesini avantaj olarak kullanabilirsiniz. Özellikle sıfırdan bilgisayardan alıp ekonomik bir seçim yaptıysanız orijinal yazılım için de birçok  masraf da yapabileceksiniz. Son derece ekonomik olan yeni bir bilgisayarı güvenli kullanmanız mümkün olabilir. 

Windows 11 Kaç Lira?

Windowa 11 güncel fiyatı 1800-2700 TL civarındadır. Döviz bazlı fiyatta yükseliş ve düşüşler olsa da genelde fiyatı her gün bir tık daha yükselir. Bu ürünü satın aldığınızda ömür boyu lisans elde etmiş olursunuz. Mutlaka güvenilir olan satıcılardan almayı tercih etmeli ve kurulumu orijinal siteden elde etmiş olursunuz 

Windows 11 Özellikleri

Daha güvenli bir internet deneyimi ve hızlı olmasının yanı sıra Windows 11 bir önceki sürümden çok da farklı değildir. Bu yüzden çok belirgin bir farklılık söz konusu değildir. Sistemdeki eksikliklerin giderilmesi ve programın iyi çalışması için orijinal sürümün kullanılması tercih edilmelidir. Korsan yazılımlar kişisel bilgilerinizin güvenliğini riske atabilir. Bu yüzden mutlaka orijinal programı kullanmaya özen göstermelisiniz. 

Windows 11 Sistem Gereksinimleri

Programı etkili kullanmak için bilgisayarınızda en az 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı, 2 veya daha fazla çekirdekli, uyumlu bir 64 bit işlemci ya da Çip Üzerinde Sistem (SoC) olması gerekmektedir. 4 GB Ram ve 64 GB üzerinde depolama alanının da bulunması gerekmektedir. Hangi cihazı tercih edecekseniz kullanışlı ve özel olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle güvenmediğiniz yerlerden daha ucuz diye aldığınız yazılımlar korsan olabilir ve siz ciddi paralar vermiş olabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir