Yaz Bahçelerini Çiçekler ile Nasıl Daha Keyifli Hale Getirebilirsiniz?

Yaz bahçeleri artık pek çok evin içerisinde yer alan yaşam alanları haline gelmiş durumda. Huzurlu vakit geçirebileceğiniz bu alanları çiçekler ile süsleyerek daha da konforlu ve keyifli bir hale getirebilmeniz de mümkün. Bu çiçekleri gelin birlikte inceleyelim.

Begonvil ile Süzülen Bahçeler

Bahçeler söz konusu olduğu zaman zarafet dolu çiçekler ön plana çıkıyor. Begonviller de bahçelerin kapı, korumalık ve duvarlarına tutunarak kullanabileceğiniz renkli çiçeklerdir. Begonvil sarmaşıkları olarak ada adlandırılan bu çiçekleri yaz bahçenizde kullanabilirsiniz.

Gül ile Gelen Romantik Dokunuş

Bahçenizi romantik bir havaya büründürmek istiyorsanız romantizmin bir diğer adı olan güllerden yararlanabilirsiniz. Yaz bahçenizin istediğiniz köşesinde kullanabileceğiniz güller sizi bambaşka diyarlara taşıyabilecek hoş kokuları ile de dikkat çeker. Birbirinden farklı gül modelleri için Kütahya Çiçekçi markasını da ziyaret etmeyi unutmayın.

kis-asklari-1

Melisa ve Mis Kokusu

Yaz aylarının sonlarına doğru size ilham verebilecek olan ve mis gibi kokan melisa çiçekleri ruhunuza dokunabilecek etkiye sahiptir. Depresif ruh halini ortadan kaldıran melisalar tam da yaz bahçeleri için uygun olan çiçek türleridir.

Işıklandırmayı İhmal Etmeyin

Yaz bahçenizi çiçekler ile süslerken ve daha keyifli bir hale getirirken ışıklandırmaya da gereken özeni göstermeyi unutmayın. Işıklandırmayı doğru bir şekilde yaptığınız zaman çiçeklerinizin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilir ve daha hoş gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir