Boş Duvarlarınızı Nasıl Dekore Edebilirsiniz?

Evinizde bir türlü dolduramadığınız ve hoş gözükmesini istediğiniz boş duvarlarınız var ise bazı püf noktalara dikkat ederek bu boş duvarlarınızı hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

duvar dekorasyonu
duvar dekorasyonu

Boş Duvarlarınız İçin Dekor Önerileri

Evinizin içerisinde bulunan boş duvarlarınız sizleri rahatsız ediyor ve daha dekoratif durmasını istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey bu duvarınız için dekorunuza uygun bir ayna seçmek olmalıdır. Son dönemlerde oldukça orijinal tasarımlara sahip aynalar üretilmeye başlandı. Bu aynalar hem duvarınızın hoş görünmesini hem de odanızın daha geniş gözükmesini sağlayacaktır. Aynanız ile çeşitli konseptler oluşturmanız mümkün. Fakat aynayı konseptli kullanmak istemiyorsanız yine aynanızın rengine uygun birkaç çerçeve resim ile duvarınızı hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

duvar dekoru
duvar dekoru

Dekore etmek istediğiniz duvar küçük bir duvar ise ya da bir koridor duvarı ise bu alanlarda hoş tablolar seçmeniz en doğrusu olacaktır. Evinizin dekorasyonu şık ise klasik tarzda tablolar seçmelisiniz. Eğer spor bir dekorasyona sahipseniz geometrik şekillere sahip ya da daha marjinal tarzda tablolar seçmenizde fayda var.

Oldukça geniş bir boş duvara sahipseniz büyüklü küçüklü birçok değişik renkteki ve şekildeki çerçeveler ile duvarınızı dekore etmeniz mümkün. Zıt renkleri kullanarak dolu ya da boş olarak asacağınız çerçeveler duvarınızın oldukça özenli bir şekilde dekore edildiği izlenimini verecektir. Bu farklı boyut, renk ve şekildeki çerçevelerin içlerine kendi çekmiş olduğunuz manzara, doğa, bina, tarihi eser gibi fotoğrafları da ekleyerek kişisel ve hoş bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir